Marvelous Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wthout Marvelous life is nothing
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 takeliai

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Perrie Edwards
Išglamžyk mane kaip origami ♥
Perrie Edwards


Postai : 452
Čia jau nuo : 2011-08-24
Miestas : CrazyDivas
Age : 30

takeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: takeliai   takeliai Icon_minitimePen. 08 26, 2011 7:31 pm

.
Atgal į viršų Go down
https://crazydivas.forumlt.com/
exIan Somerhalder
Life isn't about finding yourself. LIFE IS ABOUT CREATING YOURSELF
exIan Somerhalder


Postai : 132
Čia jau nuo : 2011-10-25

takeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takeliai   takeliai Icon_minitimeAntr. 10 25, 2011 5:10 pm

Ateina čia toks atsipalaidavęs vaikinukas,vaikštinėja takeliu,grožėdamasis gamta,lyg kažko laukdamas
Atgal į viršų Go down
..
Need more space? Join NASA, baby.
..


Postai : 416
Čia jau nuo : 2011-08-24
Miestas : wonderland

takeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takeliai   takeliai Icon_minitimeAntr. 10 25, 2011 5:19 pm

koją už kojos dėdama ateina čia, gi neina į niekur. pfiu, tai yra kur kojos beda ten eina. dar kaip mažas vaikas sukasi eidama ir jaučia, kad atitrenkia į kažką. -o džyz, kažkuriam reik atsargiau vaikšiot,-sukikena.-bet vis dėl to atsiprašau.
Atgal į viršų Go down
exIan Somerhalder
Life isn't about finding yourself. LIFE IS ABOUT CREATING YOURSELF
exIan Somerhalder


Postai : 132
Čia jau nuo : 2011-10-25

takeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takeliai   takeliai Icon_minitimeAntr. 10 25, 2011 5:26 pm

Toks vaikšto paukščiukus skaičiuodamas,kai į jį kažkas atsitrenkia pakelia akis- Tai jau taip tikrai džyz, matau abiems reikia atsargiau vaikščioti nes skrajojame abu padebesiai- Kilsteli antakiukus- Tai nėra už ką atsiprašyti viskas gerai kaip ir - Nusijuokia savo plačia ir žavinga šypsenėle- Ir man atleisk išsiblaškelis aš- Palinksi- Tikiuosi nesusižeidei- Žvilgteli į ją
Atgal į viršų Go down
..
Need more space? Join NASA, baby.
..


Postai : 416
Čia jau nuo : 2011-08-24
Miestas : wonderland

takeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takeliai   takeliai Icon_minitimeAntr. 10 25, 2011 5:36 pm

-čia aš kažkokia blondinė nemokanti vaikščioti,-sukikena tyliai prisidengus delniuku burną. -aš tai sveika kaip muorka, o tu? aš dar kart atsiprašau, žinai, vaikystė prisiminiau, ratukais sukaus, ir nepamačiau tavęs, tikrai bilekaip atsiprašau. be to aš Phoebė,-ištiesia savo letenėlę.
Atgal į viršų Go down
exIan Somerhalder
Life isn't about finding yourself. LIFE IS ABOUT CREATING YOURSELF
exIan Somerhalder


Postai : 132
Čia jau nuo : 2011-10-25

takeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takeliai   takeliai Icon_minitimeAntr. 10 25, 2011 5:47 pm

- Tai šiais laikais jau tokios blondinės nežinojau žinok- Nusijuokia- Aš tai kaip burokas sveikas,o jeigu rimtai tai sveikas gyvas kolkas- Pajuokauja- Nėra čia už ką atsiprašinėti pats šaudydamas varnas vaikščioju,tu tai dar nors vaikystę prisimeni ir ratukais sukiesi- Palinksi- Malonu begalo Phoebe nuostabus,labai gražus ir kerintis tavo vardas- Paima jos rankutę ir švelniai suspaudžia- Aš Ian- Šypteli savo firminę šypsenėle
Atgal į viršų Go down
..
Need more space? Join NASA, baby.
..


Postai : 416
Čia jau nuo : 2011-08-24
Miestas : wonderland

takeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takeliai   takeliai Icon_minitimeAntr. 10 25, 2011 6:09 pm

-aš dažyta turbūt...spėju bent jau,-nusijuokia kartu su juo. -aš morka, tu burokas, susitiko matai dvi daržovės,-toliau juokiasi kaip pirmokė kokia. -bet tai aš kaip kvailai iš šono turėjau atrodyt, ratukais suaugus mergina sukasi,-pavarto akis. -man tai jis keistokas kažkoks, ne daug kas tokį turi, bent tiek gerai. malonu,-išsišiepia plačiai spustelėdama jo ranka ir vėliau ją paleisdama.
Atgal į viršų Go down
exIan Somerhalder
Life isn't about finding yourself. LIFE IS ABOUT CREATING YOURSELF
exIan Somerhalder


Postai : 132
Čia jau nuo : 2011-10-25

takeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takeliai   takeliai Icon_minitimeAntr. 10 25, 2011 6:32 pm

- Na nepasakyčiau,kad tu būtum panaši į blondinę,o juolab į dažytą- Mąsto vaikinukas nes jaučia kvailą blondinišką atsakymą pasakė- Jo suradom kalbą apie morkas ir burokus ot įdomumas didelis,gal ką daugiau apie save papasakosi,kodėl tokia žavi mergina viena vaikščioja parkelyje- Pasidomi jos- Tai kartais gerai sugrįžti į vaikystę- Palinksi- Na nepasakyčiau,kad jis keistas, jis labai retas ir gražus tinkantis tau- Palinksi,nes tikrą tiesą pasakė
Atgal į viršų Go down
..
Need more space? Join NASA, baby.
..


Postai : 416
Čia jau nuo : 2011-08-24
Miestas : wonderland

takeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takeliai   takeliai Icon_minitimeTr. 10 26, 2011 10:59 am

-ook, ook, ne blondė aš, bet kartais jaučiuos kaip blondzinė, bet tai tokia totali blondzinė,-linksi stipriai, ana tikrai kažkokia durna, blondės proto vis dėl to ji. -aik aik, gi labai įdomi tema, dar geriau pašnekėkim apie ūkį ir bites,-nusijuokia. -ai, bišk galvą į lauką išnešt reikėjo, mane medžiai ir šiaip augalai nuramina truputuką. o pats ko vienas?-žiūri į jį su O.o roža, ne ne, ji nesmalsi visai. -aš per ne lyg dažnai į tą vaikystę sugrįžtu, jau per ne lyg dažnai,-sukikena. -awww, kaip miela, kiti pasakytų, kad tai gan durnas vardas.
Atgal į viršų Go down
exIan Somerhalder
Life isn't about finding yourself. LIFE IS ABOUT CREATING YOURSELF
exIan Somerhalder


Postai : 132
Čia jau nuo : 2011-10-25

takeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takeliai   takeliai Icon_minitimeTr. 10 26, 2011 3:36 pm

- Va dabar kita kalba ne blonzinė tu- Nusijuokia- Tai gerai davai metam bazarą apie daržoves- Kilsteli antakius- Galime pakalbėti ir apie ūkį na ir kaip tavo ūkis, bitės kaip, šita kada mane pakviesti apžiūrėti savo ypatingojo ūkio- Nusijuokia- Ai aš irgi išėjau,kad galvelė truputi atvėstu nuo visko- Palinksi- O vienam kartais visai neblogai pabūti ir sukrėsti viską į galvelę ir pailsėti nuo kasdienybės- Pasako jai- O aš tai stebiuosi,kad tokia graži mergina ir viena vaikšto- Mąstyti vaikinukas pradėjo pasakydamas tai- Tai tie kurie taip sako tada tikri dundukai yra,nes nesupranta,kas gražu o kas ne- Kilsteli antakius
Atgal į viršų Go down
..
Need more space? Join NASA, baby.
..


Postai : 416
Čia jau nuo : 2011-08-24
Miestas : wonderland

takeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takeliai   takeliai Icon_minitimeŠt. 10 29, 2011 8:58 am

-kada nors vis tiek būsiu blondzė,-linkteli, ana tikrai nusidažys kada nors savo plaukus ir pavirs super blonde, tik tais, kad protinga bus. -man patinka daržovėėės, jos fainos gi,-padaro ;ss rožą, ana toliau nori kalbėt apie muorkas. -neturiu aš ūkio,-patempia lūpytę, kažkda turėjo, bet nebeturi, skaudi istorija labai.-būtent, nes užknisa kartais visas pasaulis ir tiesiog nori ignorint viską yra aplinkui tave,-linksi nusišnekėdama, jai svarbu tik šnekėt. -man reikia pabūt vienai, nes kartais pasidarau lebai pikts vaikas ir nenoriu savo pykčio išliet ant kitų,-sukikena. -gal dundukai, gal ne,-gūžteli petukais.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





takeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takeliai   takeliai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
takeliai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Marvelous Stars :: miesto parkas "love&peace"-
Pereiti į: